strona główna dobre strony wypoczynku®

Baltica

powrót
Zobacz na mapie

PensjonatMargaret to miejsce wyjątkowe dla Państwa wypoczynku. Usytuowany jest w centrum Darłówka, ale w miejscu cichym i atrakcyjnym, zaledwie 50m od kanału portowego z rozsuwanym mostem i 100m od plaży. W odległości 100m znajduje się kompleks basenowy hotelu ”Lidia”, z którego mogą korzystać nasi pensjonariusze. Oferujemy Państwu pokoje 1 i 2 osobowe. W pensjonacie czekają na Państwa przytulne pokoje z łazienkami i ciekawie zaaranżowana jadalnia. Znakomita kuchnia z urozmaiconym i smacznym jedzeniem to zasługa lokalnych produktów: nabiał, wędliny, pieczywo, jarzyny i owoce pochodzą z okolicznych, małych upraw i hodowli, a także serwujemy własne przetwory. Od wielu lat powracają do nas stali klienci na wspaniałe ”domowe żarcie” (śniadania i obiadokolacje)

  • palarniapalarnia
  • krzeslakrzesla
  • bufetbufet

Pokoje:

Cisze i spokój zapewnia otoczenie pensjonatu – przydomowy ogród pełen
kwiatów i duża pergola z miejscem do grilowania.
Pensjonat posiada własny parking.
Zapraszamy na wypoczynek szczególnie pary i te młode, i te starsze spragnione
intymności, ciszy i spokoju. Miłą i przyjazną atmosferę zapewniają Gospodarze.

Cennik:

Termin 11.07-20.08   21.08-03.09   od 04.09
Cena za osobę od 127 zł od 117 zł od 87 zł

Na terenie obiektu:

W cenie pobytu zapewniamy:
– śniadanie i obiadokolację
– parking
– dostęp do internetu
– w pokojach: telewizory, lodówki, radia, czajniki, podstawowa zastawa stołowa, suszarki, sprzęt plażowy (koc, leżak)

Ponadto:;
– korzystanie z 2 krytych basenów w godz. 09.00 – 22.00
– korzystanie z jacuzzi wewnętrznego w godz. 09.00 – 22.00
– korzystanie z jacuzzi zewnętrznego w godz. 16.00 – 22.00
– korzystanie z łaźni parowej w godz. 16.00 – 22.00

W okolicy obiektu:

  • Latarnia Morska – położona jest przy ujściu Wieprzy do Bałtyku, tuż przy wejściu do portu w Darłówku. Obecnie wieża latarni ma 22 metry wysokości, a na jej szczycie znajduje się nowoczesny mechanizm wskazujący drogę statkom. Latarnia powstała w XIX stuleciu wraz z budynkiem stacji pilotów. Wieża była wówczas dużo niższa. Kolejne przebudowy doprowadziły do stanu jaki możemy podziwiać dziś.
  • Most rozsuwany powstał w miejsce poprzedniego – zwodzonego. Most rozsuwany to jedyna tego typu konstrukcja na terenie Polski, dlatego warto poświęcić chwilę z wakacyjnego czasu na jego obejrzenie.
  • Plaża – a w zasadzie dwie – ponieważ brzeg podzielony jest Wieprzą, która uchodząc do morza przecina 20-kilomterowy pas plaży. Darłówko Wschodnie to piaszczysta plaża miejscami oddzielona od morza kamieniami. Zachodnia plaża jest piaszczysta (bez kamieni), większa. Turyści mogą korzystać tutaj z wypożyczalni sprzętu wodnego i wodnych atrakcji typu.
  • Port w Darłówku obejmuje 3-kilometrowy odcinek Wieprzy i jest czynnym portem przeładunkowym, rybackim i turystycznym. Turystów najbardziej zaciekawi port wschodni, skąd wyruszają statki wycieczkowe. Stąd wyruszają w morze wyprawy wędkarskie na kutrach. W Darłówku Zachodnim zaś możemy podziwiać cumujące przy nabrzeżu jachty.
  • Tramwaj wodny kursuje po kanale Wieprzy i łączy Darłówko z Darłowem. Taka wyprawa jest doskonała okazją do przyjrzenia się całemu pasowi portu morskiego.
  • Wycieczki statkami stylizowanymi na łodzie Wikingów i starodawne galeony rozpoczynają się we wschodniej części portu rybackiego. Dalsze wypady, na przykład rejs na Duńską wyspę Bornholm, są również dostępne dla turystów.
  • Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych – odbywa się od 1999 roku. Dokładnym miejscem zlotu jest „Patelnia” w Darłówku Wschodnim. Entuzjaści pojazdów militarnych mogą oglądać liczne czołgi, transportery, samochody i motocykle wojskowe.
Mam pytanie Dodaj opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *